İştiraklerimiz
Yücedağ Sitesi
Lara / Antalya
Deniz manzaralı
Daireler

Dairelerimiz denize sıfır konumda eski Lara yolu üzerinde ünlü Falez Park 3 karşısındadır. Akdeniz ile arsında sadece bir park ve sokak bulunmaktadır. Sitemizin çevresinde birçok restorant, cafe ve bar bulunmaktadır. Muratpaşa Spor Merkezi, ünlü Lara plajı ve Lara'nın ünlü alışveriş merkezleri olan Terra City, Shemall ve Laura ya yürüme mesafesindedir. Lara plajında düzenlenen Uluslararası Kum Heykel Festivali'ne katılabilir, plaj parkında verilen konserlerde eğlenebilir veya Perge Antik Kenti'ni ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz Kaleiçi'nin tarihi alış veriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. 

Yücedağ Sitesi 2 blok ve 40 daireden oluşmaktadır. Yüzme havuzu, 7/24 güvenlik ve güvenlik kamera sistemi, özenli bir bahçe ve araç otoparkına sahiptir. 

Deniz manzaralı dairelerde uydu yayını, giyinme odası, ebeveyn banyosu, panjur, modern dizayn edilmiş yarı açık mutfak ve fiyata dahil ankastre eşyalar vardır. Dairelerimizin balkonundan akşam yemeğinde ve kahvaltıda Antalya Körfezi ve Toros Dağları'nın muhteşem manzarasını seyredebilirsiniz.