Hakkımızda
Antalya’nın Öncü Yapı Kuruluşu

GÖRK İnşaat Mimarlık Ltd. Şirketi 2004 yılında Mimar Mustafa Yapan ve Yakup Atakaş tarafından kurulmuş, Mimar Yavuz Canöz de 2009 yılında aralarına ortak olarak katılmıştır. 30 Kasım 2015 tarihi itibarıyla şirketimiz GÖRKYAPI MİMARLIK MÜHENDİSLİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

BEKA MİMARLIK: 1984 yılında Yavuz Canöz tarafından Canöz Mimarlık olarak kurulmuş olan firma, bugün Beka Mimarlık ve Beka İnşaat Tur. Tic. A.Ş. olarak proje, tasarım, dekorasyon, uygulama ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bugüne kadar yaklaşık 600 mimari proje çalışması yapıp bu projelere ruhsat almış olan firma, birçok dekorasyon ve uygulama işlerine de imza atmıştır.

Beka Mimarlık, tasarımlarında, fonksiyon, estetik ve ekonomiyi bir arada bulundurmayı ilke edinmiş bir firmadır. Tecrübeli kadrosuyla yeniliklere açık, işlevsellikten ödün vermeden yarattığı projeler kentin mimari zenginlikleri arasında yer almıştır.

ANT İNŞAAT: Mimar Mustafa Yapan, 30 yıllık bir süreçte Mustafa Yapan ve ANT İnş. Tic. A.Ş. adıyla Antalya’nın önemli aksları ve prestij bölgelerinde nitelikli mimari çözümleri ve yapım kalitesiyle öne çıkan konut ve iş yerlerini tamamlamıştır. Halen Vitra Artema ve İntema Yetkili Bayi olarak inşaat sektöründe yer almaktadır.

Ortakların yıllar içerisinde beraber veya ayrı olarak tamamladıkları bazı yapılar; Airport İş Merkezi, Aspendos iş Merkezi, Yalıyar Sitesi, Metropol İş Merkezi, Yücedağ Sitesi, Ekim Sitesi, Ayhan Kadam İş Merkezi, 296 konut Bel-Gen siteleri vb.